Wystartował OUTLET DO -80%! Darmowa dostawa od 149zł. Przez cały tydzień do każdego zamówienia powyżej 199zł PLAN TYGODNIA z harmonogramem (A4) o wartości 36,90zł GRATIS.

Jak zaplanować tydzień w planerze

Jak zaplanować swój tydzień w planerze Paper+Plans – poradnik

Zastanawiasz się nad zakupem naszego kalendarza lub niedatowanego planera? A może już jesteś szczęśliwą posiadaczką planera Paper+Plans i szukasz inspiracji jak efektywnie wykorzystać go do realizacji swoich celów oraz planowania codziennych zadań? W tym artykule przygotowałam dla Ciebie krótki poradnik, w którym skupimy się na rozplanowaniu tygodnia. Jest to sekcja, z której będziesz korzystać codziennie, i dzięki której uporządkujesz swoje obowiązki, priorytety oraz zadania.

Planowanie codziennych zadań i priorytetów

Zaczniemy od rozplanowania codziennych obowiązków, czyli od tabeli z dniami tygodnia. Na tej stronie zaplanujesz wszystkie zadania, które przypadają na konkretny dzień. Jeśli posiadasz niedatowaną wersję naszego planera, zacznij od uzupełnienia dat. Następnie wyznacz swoje priorytety i uzupełnij listę o pozostałe zadania. Jeśli lubisz planować godzinowo tzn. według harmonogramu, to ta sekcja również sprawdzi się do tego. Aby urozmaicić wygląd swojego planera, możesz wykorzystać w tym celu nasze naklejki do planowania, które są świetnym i pięknie wyglądającym dodatkiem.

Planowanie zadań bez konkretnej daty realizacji w sekcji “Zadania”.

Zdarza się, że planując tydzień, mamy dodatkową listę zadań do wykonania, ale bez konkretnej daty realizacji. Są to najczęściej niewielkie zadania, których wykonanie nie zajmie Tobie zbyt dużo czasu. W tym celu na drugiej stronie została zaprojektowana sekcja “Zadania”, gdzie możesz wypunktować, a później odznaczyć wykonane obowiązki.

Uniwersalna sekcja “Plan na…”

Drugą pomocną i bardzo uniwersalną sekcją jest “Plan na…”. Jest to miejsce, które możesz dopasować w 100% do siebie. Poniżej zamieszczam kilka przykładów co może znaleźć się w tym miejscu:
– plan posiłków na cały tydzień,
– plan treningów,
– plan pielęgnacji skóry i ciała,
– plan na Twoje social media lub bloga,
– plan nauki,
– plan czytania książek,
– plan na realizację Twojego projektu i rozpisane zadań na każdy dzień,
– plany związane z Twoimi zainteresowaniami,
– obowiązki domowe.

Ogromną zaletą tej sekcji jest to, że co tydzień możesz planować w niej zupełnie coś innego, dlatego dopasują ją do siebie i postaraj się wykorzystać ją jak najbardziej efektywnie.

Amet mattis vulputate enim nulla aliquet. Id porta nibh venenatis cras sed felis dictumst vestibulum rhoncus est.
[instagram-feed cols=3 imagepadding=2]
Quick links