W DNIACH 11-18 CZERWCA JESTEŚMY POZA BIUREM! ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W TYM CZASIE ZOSTANĄ WYSŁANE 19 CZERWCA! W tych dniach promocja na wszystkie planery, workbooki i dzienniki rozwojowe.

Czułe
słówka -

Każdy z nas przechowuje w swoim sercu uczucia, które czasami trudno wyrazić słowami. Ale co, jeśli istnieje sposób na przekazanie tych emocji bez konieczności mówienia? Co, jeśli proste słowa zapisane na kartkach papieru potrafią przemówić za nas?

- Sweet
nothings

Podaruj swoim bliskim prezent najcenniejszy ze wszystkich - swoje uczucia - zapisane na kartkach okolicznościowych z kolekcji "Czułe słówka/Sweet nothings"

Nasza kolekcja kartek okolicznościowych „Czułe słówka/Sweet nothings” to zbiór minimalistycznych kartek z napisami, które przemawiają do naszych emocji i pozwalają nam wyrazić to, co czasami trudno powiedzieć. To wyraz miłości, wdzięczności, szacunku i podziękowania, który na zawsze zostanie zapisany na papierze.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Odkryj moc prostych słów z naszą kolekcją kartek okolicznościowych

Emocje to nie tylko słowa, to coś więcej. Nasze kartki to sposób na przekazanie pięknych chwil i uczuć na długo. To sposób na zatrzymanie emocji na papierze i powracanie do nich w każdej wolnej chwili. Z naszą kolekcją “czułych słów” możesz przekazać swoje serce w piękny i oryginalny sposób.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Kartka okolicznościowa z napisem Now. Forever. Just you.
Amet mattis vulputate enim nulla aliquet. Id porta nibh venenatis cras sed felis dictumst vestibulum rhoncus est.
[instagram-feed cols=3 imagepadding=2]
Quick links