Wystartował OUTLET DO -80%! Darmowa dostawa od 149zł. Przez cały tydzień do każdego zamówienia powyżej 199zł PLAN TYGODNIA z harmonogramem (A4) o wartości 36,90zł GRATIS.

Notes z kropki w miękkiej oprawie

Notes z kropki w miękkiej oprawie

Jeśli szukasz wyjątkowego notesu, który będzie nie tylko praktyczny, ale również piękny, to z pewnością zainteresują Cię nasze minimalistyczne notesy w miękkiej oprawie A5. Dostępne w różnorodnych kolorach, będą idealnym uzupełnieniem Twojej codziennej garderoby, a jednocześnie praktycznym narzędziem do organizowania swojego życia.

Każdy notes wykonany jest z najwyższej jakości papieru, co zapewnia, że Twoje notatki będą czytelne i łatwe do odczytania. Miękka okładka sprawia, że notes jest lekki i łatwy do przenoszenia, a jednocześnie trwały i odporny na uszkodzenia. Wewnątrz znajdziesz praktyczny pasek zakładki, który ułatwi Ci odnajdywanie ważnych notatek oraz kieszonkę na drobne przedmioty, takie jak bilety czy wizytówki.

Minimalistyczny design notesów w miękkiej oprawie A5 sprawia, że są one uniwersalne i pasują do każdego stylu. Dzięki temu będą idealnym prezentem dla Twoich bliskich lub koleżanek z pracy czy szkoły.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Amet mattis vulputate enim nulla aliquet. Id porta nibh venenatis cras sed felis dictumst vestibulum rhoncus est.
[instagram-feed cols=3 imagepadding=2]
Quick links