Wystartował OUTLET DO -80%! Darmowa dostawa od 149zł. Przez cały tydzień do każdego zamówienia powyżej 199zł PLAN TYGODNIA z harmonogramem (A4) o wartości 36,90zł GRATIS.

Planery akademickie​ 2023/2024

Pożegnaj się z niezliczoną ilością notesów i notatników! Przedstawiamy Tobie jedno uniwersalne narzędzie, w którym zaplanujesz swój dzień, wyznaczysz cele, a także uporządkujesz sprawy związane ze studiami oraz nauką! Dołącz do grona zadowolonych osób, które z naszym planerem skutecznie zaplanowały ubiegły rok akademicki!

O PLANERZE

Zaplanuj swój najlepszy rok w naszym planerze akademickim!

Nauka, dorywcza praca, życie towarzyskie – kiedy studiujesz nie zawsze łatwo jest to wszystko ze sobą pogodzić. Twój czas jest na wagę złota, dlatego na pomoc przychodzi nasz kalendarz studencki, dzięki któremu nauczysz się dobrej organizacji czasu, zapiszesz ważne daty i terminy zaliczeń, a także wyznaczysz swoje cele, które skutecznie będziesz realizować przez najbliższy rok!

PIĘKNIE ZAPROJEKTOWANY

Minimalistyczny i funkcjonalny towarzysz Twojej codzienności

Minimalistyczny wygląd, funkcjonalne wnętrze o układzie tygodniowym, piękne kolory okładek, szyta lub spiralowa oprawa – to wszystko sprawia, że ten kalendarz akademicki będzie wspaniałym towarzyszem Twojej codzienności. Dzięki wygodnemu formatowi A5 oraz niewielkiej wadze, nasz planer możesz bez problemu zabrać wszędzie ze sobą i mieć go zawsze pod ręką.

Planer akademicki tygodniowy Clay Gray

To już III edycja naszego planera akademickiego
i ponad 4 tysięce sprzedanych egzemplarzy!

Poznaj doświadczenia studentów, którzy korzystają z naszego planera akademickiego!

To już drugi rok, w którym korzystam z tego planera akademickiego i jestem zachwycona. Papier jest przyjemny w dotyku, a układ stron jest przejrzysty i funkcjonalny. To idealne narzędzie do organizacji moich zajęć i notatek. Muszę przyznać, że już nie wyobrażam sobie studiów bez tego planera.
- MARTA
Chciałam podziękować za przepiękny planer studencki. Byłam sceptycznie nastawiona, bo zawsze wybierałam kalendarze na spirali a nie szyte, ale ten idealnie się sprawdza. Jest lekki, ma świetny układ, a dodatkowo ślicznie wygląda. Co roku męczyłam się z poszukiwaniem kalendarza idealnego, w każdym mi coś nie pasowało. Zawsze byto jakieś ale przez co niezbyt chętnie z nich korzystałam. Tego używam codziennie - jest idealny i już wiem, ze w przyszłym roku też go zamówię.
- AGATA
Właśnie odebrałam od was planer akademicki, powiem tak: zakochałam się. Jest piękny, w dotyku bardzo przyjemny, jest w nim wszystko czego potrzebuję. Jest idealny! Zostały mi 4 lata studiów i na pewno bede go brać co roku.
- JULIA
PRZEMYŚLANE WNĘTRZE

Co znajdziesz w środku planera akademickiego?

Na 240 stronach naszego rocznego planera (wrzesień 2023 - sierpień 2024) zmieściliśmy wszystko co niezbędne, aby skutecznie zaplanować każdy dzień.

 • Kalendarz 2023/2024
 • Plan zajęć (s.letni/zimowy)
 • Zadania i projekty 
 • Egzaminy i zaliczenia
 • 3x Projekt Planer
 • Ważne daty
 • Lista prezentów
 • Lista kontaktów
 • Cele i plany roczne
 • Cele miesięczne
 • Budżet miesięczny
 • Plan miesiąca
 • Plan tygodnia
 • Podsumowanie miesiąca
 • Habit trackery
 • Puste strony w kropki
MINIMALISTYCZNE OKŁADKI

Dwie wersje, cztery piękne okładki do wyboru - każda w limitowanej ilości.

Minimalistyczne i eleganckie - takie są właśnie nasze planery akademickie, które powstały w bardzo limitowanym nakładzie. Nie czekaj, tylko już teraz zdecyduj, który kolor planera wybierzesz.

No posts were found for provided query parameters.

No posts were found for provided query parameters.

FUNKCJONALNY UKŁAD TYGODNIA

Wszystkie Twoje plany w jednym miejscu

Zorganizuj wypełnione po brzegi tygodnie - zapisuj ważne daty, spotkania, priorytety i plany na naukę. Nasz kalendarz studencki został zaprojektowany tak, aby pomieścić wszystkie Twoje plany i pomóc Ci w lepszej organizacji czasu.

Skuteczne planowanie tygodnia
BUDŻET MIESIĘCZNY

Twoje finanse pod kontrolą

Wiedząc, jak istotne jest zachowanie kontroli nad finansami, zwłaszcza gdy jesteś studentem, wprowadziliśmy specjalną sekcję budżetową do naszego akademickiego kalendarza. Na tej dedykowanej stronie będziesz mógł śledzić swoje wydatki każdego miesiąca. Możesz w niej zapisywać regularne opłaty, codzienne wydatki oraz analizować, na co przede wszystkim wydajesz swoje pieniądze.

Planer akademicki - plan budżetu
Amet mattis vulputate enim nulla aliquet. Id porta nibh venenatis cras sed felis dictumst vestibulum rhoncus est.
[instagram-feed cols=3 imagepadding=2]
Quick links