Wystartował OUTLET DO -80%! Darmowa dostawa od 149zł. Przez cały tydzień do każdego zamówienia powyżej 199zł PLAN TYGODNIA z harmonogramem (A4) o wartości 36,90zł GRATIS.

Success Planner

Twój 120-dniowy system osiągania celów

Nie tylko planuj, ale osiągaj! Skoncentruj się na swoich celach i projektach jak nigdy dotąd.

Planer produktywności Success Planner

Bez konsekwencji w działaniach, Twoje cele pozostaną jedynie marzeniami. Konsekwentne działanie to klucz do osiągnięcia sukcesu.
Gwarantuję, że ten planer Ci w tym pomoże.

- DIANA CHYRZYŃSKA | TWÓRCZYNI SUCCESS PLANNERA

SUCCESS PLANNER - SYSTEM OSIĄGANIA CELÓW

Masz dość ciągłego planowania bez realnych efektów?

Odkryj Success Planner – niezastąpione narzędzie, które w zaledwie 120 dni zmieni Twoje cele i projekty w autentyczne osiągnięcia. To nie jest kolejny planer. Success Planner to innowacyjny system realizacji celów, Twoja dedykowana mapa drogowa do najważniejszych ambicji życiowych. Dzięki niemu przestaniesz być zakładnikiem własnych planów i zaczniesz skutecznie DZIAŁAĆ i OSIĄGAĆ. Wybierz Success Planner i podążaj autentyczną ścieżką sukcesu. Bo tylko ci, którzy działają, kształtują własną przyszłość.

WYZNACZAJ

Cele długoterminowe

Wybierz cztery kluczowe cele lub projekty, które przybliżą Cię do realizacji Twoich marzeń i które chcesz osiągnąć w najbliższym okresie. Po ich zdefiniowaniu, rozbij każdy na mniejsze zadania i etapy do realizacji w ciągu najbliższych 120 dni.

PLANUJ

Cele krótkoterminowe

Dla wybranych zadań ustal kamienie milowe, które posłużą jako ważne punkty orientacyjne w Twoim procesie. Następnie podziel je na konkretniejsze zadania. Im dokładniej je sprecyzujesz, tym łatwiej będzie Ci monitorować postępy i utrzymać motywację.

REALIZUJ

Codzienne zadania

Codziennie angażuj się w wyznaczone działania, zaznaczając jakie cele dzięki nim osiągasz. Na koniec każdego dnia odnotuj, nad którymi z wyznaczonych celów się skupiłeś, aby mieć jasny obraz swojego postępu w dążeniu do ich realizacji.

4 miesiące - 18 tygodni - 120 dni

Przestań odkładać swoje marzenia i projekty na później

Dzięki Success Plannerowi przełamiesz prokrastynację i skupisz się na tym, co naprawdę ważne. Tam, gdzie zwykłe planery zagubiłyby Cię w codziennej rutynie, nasz pomoże Ci osiągnąć wielkie cele. Z Success Plannerem nie tylko planujesz – przede wszystkim działasz.

TWÓJ NIEZASTĄPIONY KOMPAN W REALIZACJI CELÓW

Dlaczego ten planer produktywności działa?

Oto sekrety naszego systemu, które wyróżniają go na tle innych planerów i dzięki którym łączy on prosty sposób planowania z mocą codziennej motywacji.

120 dni do pierwszych efektów

120 dni to okres, który jest wystarczająco długi, aby osiągnąć coś znaczącego, ale wystarczająco krótki, by poczuć presję czasu. To optymalny czas na to, by zobaczyć realne efekty swojej pracy.

Zdefiniowane cele

Ustal precyzyjne cele długoterminowe i krótkoterminowe na nadchodzące 120 dni. Wykorzystaj nasz unikalny system oznaczeń C1-C12 w planerze i nieustannie pracuj nad ich spełnieniem.

Zerwanie z prokrastynacją

Nasze narzędzie zostało zaprojektowane tak, by pomóc Ci przełamać nawyk odkładania zadań. Z Success Plannerem skupisz się na bezpośrednim działaniu i osiąganiu celów.

Pełne skupienie

Success Planner został zaprojektowany, aby pomóc Ci wyeliminować zbędne zakłócenia. Z naszym planerem osiągniesz maksymalne skupienie na tym, co naprawdę ważne, i z większą efektywnością zrealizujesz swoje cele.

Mniej stresu

Zamiast długich i często nierealnych list zadań, Success Planner ułatwi Ci osiąganie celów, pozwalając skupić się tylko na tym co najważniejsze. Dzięki temu zmniejsza się stres, a zwiększa poczucie spełnienia.

Gwarantowany postęp

Dzięki codziennym "raportom" i systemowi numeracji celów, możesz być pewny stałego postępu, nawet w najbardziej zabieganym okresie. Każdy dzień to krok bliżej do osiągnięcia Twoich celów.

Od czterech lat korzystam z wypracowanego przeze mnie systemu C1-C12, który zrewolucjonizował moje podejście do osiągania celów. Dzięki Success Planner, nie tylko z łatwością realizuję moje ambicje zawodowe, ale również odnajduję spełnienie w życiu prywatnym. To nie jest kolejny planer - to kompas na 120 dni, który każdego dnia kieruje Twoją uwagę na to, co naprawdę ważne. Głęboko wierzę, że dzięki Success Planner i Ty odczujesz tę transformację w swoim życiu.
Planer produktywności Success Planner
Diana Chyrzyńska
CEO | PAPER+PLANS
Wybierz ścieżkę swojego sukcesu

Osiągnij swoje najśmielsze marzenia z Success Plannerem

Czy wolisz skoncentrować się wyłącznie na produktywności z naszym rewolucyjnym planerem, czy też zanurzyć się w pełną podróż samopoznania z pakietem Successful Year? Decyzja należy do Ciebie!

Nie czekaj, zacznij tworzyć swoją przyszłość już teraz. Wybierz drogę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i ambicjom.

Amet mattis vulputate enim nulla aliquet. Id porta nibh venenatis cras sed felis dictumst vestibulum rhoncus est.
[instagram-feed cols=3 imagepadding=2]
Quick links