Wystartował OUTLET DO -80%! Darmowa dostawa od 149zł. Przez cały tydzień do każdego zamówienia powyżej 199zł PLAN TYGODNIA z harmonogramem (A4) o wartości 36,90zł GRATIS.

O PAPER+PLANS

Zaprojektowane, aby inspirować

Diana Chyrzyńska - Paperplans
O AUTORCE PAPER+PLANS

Cześć, jestem Diana!

Jestem założycielką oraz projektantką Paper+Plans. Z projektowaniem jestem związana od 2012 roku, a swoje pierwsze doświadczenia zbierałam na Akademii Sztuk Pięknych. Od kiedy pamiętam, zawsze kochałam papier i wszystko co można na nim stworzyć. Jestem przekonana, że nie ma nic silniejszego od słów zapisanych na kartce papieru. Moje produkty tworzę z myślą o kobietach, które pragną zmian, szukają inspiracji i tak jak ja, kochają otaczać się pięknymi i funkcjonalnymi przedmiotami. Od 2019 roku mojej marce zaufało już kilka tysięcy osób, które dumnie realizują swoje cele z moimi produktami. Mam nadzieję, że dołączysz do tego grona i pokochasz moje produkty, tak jak ja kocham tworzyć je dla Was. W grudniu 2020 postanowiłam zaangażować się w akcję sadzenia drzew i zobowiązałam się regularnie przelewać 1% kwoty każdego zamówienia na konto organizacji non-profit One Tree Planted, która zajmuje się ponownym zalesianiem na terenach, które najbardziej tego potrzebują lub które zostały zniszczone w wyniku katastrof ekologicznych.

4 lata działalności

Marka Paper+Plans powstała w 2019 roku i od tego czasu z sukcesem rozwija swoją działalność, stale powiększając kolekcję produktów.

+17000 klientów

Już ponad 17000 klientów zaufało marce Paper+Plans i pokochało nasze produkty. Wielu z nich to nasi stali klienci, którzy z chęcią wracają do naszego sklepu.

+48 000 produktów

Tyle produktów powędrowało do Waszych rąk. Nasza kolekcja z roku na rok powiększa się o nowe wzory, które z chęcią wybieracie dla siebie oraz dla swoich bliskich.

OPINIE O PAPER+PLANS

"Robi Pani absolutnie świetne produkty! Niedatowany planner doszedł i jak zwykle jakość jest super."

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Planery i artykuły papiernicze Paper+Plans powstają z poszanowaniem środowiska

Każdego dnia kładę duży nacisk na to, aby produkty Paper+Plans powstawały z poszanowaniem środowiska i wciąż szukam nowych rozwiązań, dzięki którym mogę robić to jeszcze lepiej.

Certyfikat FSC
Certyfikat FSC®

Do produkcji wykorzystywane są materiały, które posiadają certyfikat odpowiedzialnej gospodarki leśnej FSC®.

Ekologiczne pakowanie
Ekologiczne wysyłki

Do 95% została zmniejszona ilość plastiku. Używam kartonów, taśm papierowych oraz biodegradowalnego skropaku.

Sadzenie drzew
Sadzimy drzewa

Regularnie przekazuję 1% przychodu dla organizacji non-profit, która zajmuje się ponownym zalesianiem terenów.

Zrównoważona produkcja
Zrównoważona produkcja

Wszystkie produkty Paper+Plans powstają w małych ilościach, aby mieć pewność, że każdy z nich znajdzie swojego właściciela.

Amet mattis vulputate enim nulla aliquet. Id porta nibh venenatis cras sed felis dictumst vestibulum rhoncus est.
[instagram-feed cols=3 imagepadding=2]
Quick links